Catalogusnummer: 2505
Duitsland, Rudolstadt, paar porseleinen dekselvazen, begin 20e eeuw,

baustervorm, gemodelleerd met mandmotief en beschilderd met bloemen (een hals gerestaureerd)

h. 52 cm

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200