Duitsland, Rudolstadt, paar porseleinen dekselvazen, begin 20e eeuw,
baustervorm, gemodelleerd met mandmotief en beschilderd met bloemen (een hals gerestaureerd)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200