Catalogusnummer: 2506
Meissen, porseleinen "Deutsche Blumen" vaas, tweede helft 20e eeuw,

beschilderd met boeket verschillende bloemen, onderzijde met onderglazuur blauw merk

h. 30 cm

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200