Meissen, porseleinen "Deutsche Blumen" vaas, tweede helft 20e eeuw,
beschilderd met boeket verschillende bloemen, onderzijde met onderglazuur blauw merk
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200