Catalogusnummer: 2507
Meissen, porseleinen bloemenvaas, 20e eeuw,

met wijde hals en beschilderd met groene organische vormen, onderzijde gemerkt

h. 27 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160