Catalogusnummer: 2508
Fürstenberg, set van zes plaquettes, 20e eeuw,

elk verschillende beschilderd met een vogel, gemerkt aan achterzijde

h. 8,7 cm

[6]

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70