Meissen, opengewerkte porseleinen mand, midden 19e eeuw,
met geappliceerde bloemen, de handvaten en poten gemodelleerd als bloemenranken, de binnenzijde beschilderd met bloemen, onderzijde gemerkt (enkele chipjes)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200