Catalogusnummer: 2509
Meissen, opengewerkte porseleinen mand, midden 19e eeuw,

met geappliceerde bloemen, de handvaten en poten gemodelleerd als bloemenranken, de binnenzijde beschilderd met bloemen, onderzijde gemerkt (enkele chipjes)

l. 36 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200