Catalogusnummer: 2510
Meissen, collectie opengewerkte porseleinen "Deutsche Blumen" borden, 19e- 20e eeuw,

verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt

diam. 20,5-24 cm

[6]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575

Hamerprijs: € 575