Meissen, collectie opengewerkte porseleinen "Deutsche Blumen" borden, 19e- 20e eeuw,
verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 575
Hamerprijs: € 575