Catalogusnummer: 2511
Meissen, drie rechthoekige porseleinen theebussen, modern,

een beschilderd met Chinoiserie voorstellingen, een met rozen en een met vergulde Chinoiserie decoratie op een blauwe ondergrond, onderzijdes gemerkt

h. 12 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800