Meissen, drie rechthoekige porseleinen theebussen, modern,
een beschilderd met Chinoiserie voorstellingen, een met rozen en een met vergulde Chinoiserie decoratie op een blauwe ondergrond, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800