Catalogusnummer: 2512
Meissen, paar porseleinen theebussen, 20e eeuw,

met voorstelling van slangenbezweerder en buikdanseres, onderzijdes gemerkt

h. 14 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650