Dresden, drie porseleinen theebussen, 20e eeuw,
twee met geschulpte zijden, de ander rechthoekig, verschillend beschilderd met bloemen en figurenpanelen, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80