Catalogusnummer: 2513
Dresden, drie porseleinen theebussen, 20e eeuw,

twee met geschulpte zijden, de ander rechthoekig, verschillend beschilderd met bloemen en figurenpanelen, onderzijdes gemerkt

h. 13,5-14 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80