Meissen, twee porseleinen kakiemon-stijl theebussen, 20e eeuw,
elk verschillend beschilderd met bloemen in de Japanse kakiemon stijl, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340