Catalogusnummer: 2514
Meissen, twee porseleinen kakiemon-stijl theebussen, 20e eeuw,

elk verschillend beschilderd met bloemen in de Japanse kakiemon stijl, onderzijdes gemerkt

h. 14 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340