Catalogusnummer: 2515
Meissen, drie 'purpurmalerei' porseleinen theebussen, 20e eeuw,

beschilderd met Indische bloemen, onderzijdes gemerkt

h. 9,5-14 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240