Catalogusnummer: 2516
Meissen, twee porseleinen "Deutsche Blumen" theebussen, 20e eeuw,

verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt

h. 14 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220