Meissen, twee porseleinen "Deutsche Blumen" theebussen, 20e eeuw,
verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220