Catalogusnummer: 2517
Meissen, twee porseleinen "Zwiebelmuster" theebussen, 20e eeuw,

beide beschilderd in onderglazuur blauw met gestileerde bloemmotieven, een rechthoekig van vorm en de ander zeskantig, onderzijdes gemerkt

h. 12,5-14,5 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160