Meissen, twee porseleinen "Zwiebelmuster" theebussen, 20e eeuw,
beide beschilderd in onderglazuur blauw met gestileerde bloemmotieven, een rechthoekig van vorm en de ander zeskantig, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160