4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 20e eeuw
doek, beschadigingen aan de verf, 40 x 88 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420