5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4880
Bart van der Leck (1876-1958)

De jager. Deze gouache is een voorstudie voor het schilderij 'De jager' uit 1913, in de collectie van het Kröller Müller Museum.

inkt en gouache, ongesigneerd, afmeting volledige blad 12 x 14 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

ink and gouache, unsigned

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000