5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4879
George Hendrik Breitner (1857-1923)

Vrouw op een akker, Drenthe (ca. 1885)

olieverf op papier op paneel, ongesign., 25,5 x 34 cm.

Provenance: particuliere collectie Amstelveen

Taxatie: € 6.000 - € 10.000
Huidig bod: € 7.000
Hamerprijs: € 7.000

Hamerprijs: € 7.000