5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4878
Thamine Tadema-Groeneveld (1871-1938)

Schelpenvisser met paardenkar in de branding

doek, gesign. r.o., 76 x 105 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600