5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4877
Leo Gestel (1881-1941)

Berglandschap bij Positano

marouflé, gesign. l.o., 1924, herkomst: ex. Collectie S.B. Slijper, Blaricum, 35 x 50 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 3.400
Hamerprijs: € 3.400

Hamerprijs: € 3.400