5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4885
Jo Koster van Hattem (1869-1944)

Lentebloesem

maroufle, gesign. l.o., 1916, niet ingelijst, 30 x 35 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 3.000 - € 6.000
Huidig bod: € 8.000
Hamerprijs: € 8.000

Hamerprijs: € 8.000