5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4884
Rudolf Bremmer (1900-1993)

Ommuurde boomgaard

tekening, beschadigingen aan papier, gesign. r.o., 1923, 21 x 28 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260