5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4875
Paul Signac (1863-1935)

La Rochelle

potlood en aquarel, gesign. r.o., 29 x 41 cm.

Provenance : collection Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Watercolour, gouache, crayon/papier, signed lower right

Taxatie: € 15.000 - € 20.000
Huidig bod: € 15.000
Hamerprijs: € 15.000

Hamerprijs: € 15.000