5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4873
Carl August Breitenstein (1864-1921)

Strand bij IJmuiden

doek, gesign. l.o., 32 x 50 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925