5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4872
Georges Lemmen (1865-1916)

Portret van een meisje, 'Hollandaise' (1904)

board, gesign. r.b., 1904, verso etiket, 54 x 34 cm.

oil on board, signed with monogram upper right, dated 1904

Taxatie: € 6.000 - € 10.000
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000

Hamerprijs: € 6.000