3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4526
Rembrandt van Rijn (1606-1669)

Boer met hoge muts, leunend op een stok

ets

9 x 5 cm.

gesigneerd in de plaat r.o.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200

Hamerprijs: € 2.200