3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Boer met hoge muts, leunend op een stok
gesigneerd in de plaat r.o.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200