3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
De barmhartige Samaritaan
gesign. in de plaat m.o., 1633, ex. collectie Hermann Marx (Lugt 2816a)
Taxatie: € 3.000 - € 4.000
Huidig bod: € 4.600
Hamerprijs: € 4.600