3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4524
Dirk Tavenraat (1845-1930) en Johannes Tavenraat (1809-1881)

'Cleefsch Landschap, souvenir aan B.C. Koekkoek'. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

paneel

13,5 x 16 cm.

verso signatuur en titel

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320