3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Dirk Tavenraat (1845-1930) en Johannes Tavenraat (1809-1881)
'Cleefsch Landschap, souvenir aan B.C. Koekkoek'. Provenance Tom Lenders, Amsterdam
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320