Catalogusnummer: 5057
Gerard Schäperkötter (1914-2006)

Strandgezicht

aquarel, gesign. r.o., '65, 50 x 70 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120