Catalogusnummer: 5057
Gerard Schäperkötter (1914-2006)
Strandgezicht
aquarel, gesign. r.o., '65, 50 x 70 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120