Catalogusnummer: 5058
Jörg Remé (geb. 1941)

''t schoothondje'

doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 2000, 80 x 64 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160