Catalogusnummer: 5076
Corneille (1922-2010)

Vrouw, figuren en vogel

litho, gesign. m.o., '83, 10/85, 70 x 46 cm.

Taxatie: € 80 - € 150
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240