Catalogusnummer: 5075
Paul Blanca (1958-2021)

Zonder titel

c-print, niet ingelijst, gesign. l.o., a.p., 2008, 65 x 73 cm.

[map]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180