4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johan Adolf Rust (1828-1915)
inkt en aquarel, gesign. r.o., verkleurd en beschadiging aan papier, 26 x 37 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180