4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jacob Matham (1571-1631) naar Hendrick Goltzius
Perseus en Andromeda / Hebzucht
twee gravures, , kleine beschadigingen aan papier, 27 x 37 cm. en 32 x 17 cm.
Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)
two engravings, Perseus and Andromeda / Greed, small damages to the paper
Taxatie: € 120 - € 220
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200