15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Twee antieke houten schuifdozen,
één met kerfsnijwerk, de ander 17e eeuw met gestoken vaas en vogel
Estimate: € 80 - € 150
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80