15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Catalogue number: 1033
Twee schuitvormige tabakstonnetjes, 19e eeuw,

één met hartvormige oren

l. 21 cm.

2

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100

Hammer price: € 100