19e zitting - Woensdag 22 november 10.00 uur: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2255
Engeland, portret miniatuur voorstellende jonge vrouw, 19e eeuw;

Olieverf op koperen bolle plaat. In mahoniehouten lijst.

h. 6 cm, b. 5,5 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80