19e zitting - Woensdag 22 november 10.00 uur: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2254
Frankrijk, portret van edelman, Renaissance stijl, 18e eeuw;

In de stijl van Jean Clouet (1485-1540). Olieverf op paneel. Achterzijde met lakstempel.

h. 17,5 cm, b. 15 cm

Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 3.000
Hamerprijs: € 3.000

Hamerprijs: € 3.000