Catalogusnummer: 2497
Duitsland, porseleinen model van een papegaai, 19e eeuw,

beschilderd met rijk geschakeerd verenkleed, onderzijde gemerkt (chipjes)

h. 11 cm

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140