Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuw;
Met decor van bloemen. Hierbij polychroom geschilderde aardewerk schotel met decor van bloemen.
Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50