Catalogusnummer: 2493
Delft, blauw wit aardewerk schotel, 18e eeuw;

Met decor van bloemen. Hierbij polychroom geschilderde aardewerk schotel met decor van bloemen.

diam. 22 - 35 cm

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50