Catalogusnummer: 2491
Spanje, twee tegels, 19e eeuw en Hollandse kwadraat tegel, 17e eeuw

met polychroom decor van neushoorn, hert en stier. Hollandse tegel bodemvonst, botersloot Rotterdam

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140