Spanje, twee tegels, 19e eeuw en Hollandse kwadraat tegel, 17e eeuw
met polychroom decor van neushoorn, hert en stier. Hollandse tegel bodemvonst, botersloot Rotterdam
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140