Kaiser West Germany, porseleinen vaas, 20e eeuw,
gedecoreerd met bloemen, gemodelleerd met zwanen grepen, onderzijde gemerkt
Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10