Catalogusnummer: 2519
Kaiser West Germany, porseleinen vaas, 20e eeuw,

gedecoreerd met bloemen, gemodelleerd met zwanen grepen, onderzijde gemerkt

h. 34,5 cm

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10