Fürstenberg en Rosenthal, porseleinen theebusjes en een vaasje, 20e eeuw,
een ronde theebus beschilderd met zeegezicht, de andere rechthoekige theebus en het vaasje gedecoreerd met bloemen, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50