Meissen, Meissner Schule en Dresden, drie porseleinen theebussen, 20e eeuw,
alle verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180