Catalogusnummer: 2521
Meissen, Meissner Schule en Dresden, drie porseleinen theebussen, 20e eeuw,

alle verschillend beschilderd met bloemen, onderzijdes gemerkt

h. 12,5-13,5 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180