Amstel, (1784-1824), 20 delig porseleinen servies met dieren decor, 18e eeuw ;
Bestaande uit theepot, kom en negen kop en schotels. Allen polychroom geschilderd op wit fond en vergulde randen. Decor met kippen, eenden, wombat, wezel. (theepot met haarscheur, kom met haarscheuren, een schotel met haarscheur en bakfout, twee koppen met haarscheur, een kop met chipje, twee koppen met restauraties).
schotel h. 3 cm, diam. 12,5 cm, kop h. 6 cm, diam 6 cm, pot h. 13 cm, diam. 10 cm, kom h. 5,5 cm, diam. 11 cm
Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.
Taxatie: € 1.500 - € 2.000
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150