Catalogusnummer: 2536
Amstel, (1784-1824), porseleinen melkkan met decor van luipaard in landschap, 18e eeuw;

Met vergulde decoratie.

h. 19,5 cm, diam. 9,5 cm

Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825

Hamerprijs: € 825