Catalogusnummer: 2537
KPM, porseleinen koffiepot en acht kop en schotels, circa 1900,

met geschilderd bloemdecor en vergulde rand (een kopje met haarscheur, een kopje met restauratie)

h. 29 cm.

[17]

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60