KPM, porseleinen koffiepot en acht kop en schotels, circa 1900,
met geschilderd bloemdecor en vergulde rand (een kopje met haarscheur, een kopje met restauratie)
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60