Catalogusnummer: 2110
Duitsland, houten gestoken en polychroom beschilderd sculptuur van putto, 18e eeuw;

Uitgevoerd met gespreide armen en gedrapeerde doek.

h. 70 cm, b. 57 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200

Hamerprijs: € 1.200