Catalogusnummer: 2111
Drie houten gestoken putto kopjes, 18e eeuw;

Met resten van polychromie.

h. 8 - 15 cm, b. 14 - 19 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100