Catalogusnummer: 5183
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw

Twee mannen

gouache, 48 x 48 cm.

Provenance: Collectie Professor Ingenieur D. A. A. Koolen.

Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60