6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6800-7056 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5182
Bram van Velde (1895-1981)

Abstracte compositie

litho, gesign. op de steen, afm. hele blad 55 x 75 cm.

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 80
Hammer Price: € 80

Hammer price: € 80