4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Tony Offermans (1854-1911)
doek, gesign. l.o., Laren, 1905, 50 x 70 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440